Wybierz język

C_MOOG_02

3-letnia gwarancja

NOWA, wiodąca na rynku 3-letnia gwarancja*

Wysokiej jakości części MOOG® do układu kierowniczego i zawieszenia

Zaprojektowane i testowane zgodnie z najwyższymi standardami

Będąc wiodącym dostawcą części zamiennych uważamy, że nasze produkty powinny spisywać się nawet lepiej niż oryginalne części. Nasi inżynierowie wykorzystują oryginalne części jako wzorzec do tworzenia wszystkich produktów MOOG®.

Metalurgia i geometria każdej części, tam gdzie jest to możliwe, jest identyfikowana, mierzona i ulepszana. Każdy produkt jest poddawany intensywnym testom, zgodnie z najwyższymi normami branżowymi, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo kierowcy.

UK_Warranty_Quality_752

Powód jest prosty: jeśli problemy związane z częściami układu kierowniczego i zawieszenia nie zostaną wykryte na czas, w dłuższej perspektywie mogą generować poważne problemy dla trwałości pojazdu jak również dla bezpieczeństwa kierowcy. Gdy konieczna jest wymiana części, należy zastosować wyłącznie najlepsze, najtrwalsze i najpewniejsze części. I właśnie to oferuje MOOG®.

MOOG®: gwarancja jakości

Dzięki rygorystycznym procedurom tworzenia i testowania jesteśmy pewni, że nasze produkty odznaczają się wysoką jakością. Właśnie dlatego każda część MOOG® jest objęta najdłuższą na rynku 3-letnią gwarancją. To nasza gwarancja dla spokoju Twojego umysłu.

3YearsWarranty_Logo_PL
POZOSTAŁE INFORMACJE
ładowanie...